wtorek, 10 września 2013

haha

Haha

Sobie dziś czytam jakieś opowiadanie i był link. No dobra to wejdę. Do teraz się brecham z tego. Jak tylko to włączam to się brecham. Kto ze mną się brecha? xD


http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2012/097/3/a/bounce_up_and_down_anim_by_griffsnuff-d4vclcg.swf

(dzięki Marta)(zobaczcie bloga- http://kochacnazawsze.blogspot.com/)

2 komentarze: