Haha
Sobie dziś czytam jakieś opowiadanie i był link. No dobra to wejdę. Do teraz się brecham z tego. Jak tylko to włączam to się brecham. Kto ze mną się brecha? xD
http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2012/097/3/a/bounce_up_and_down_anim_by_griffsnuff-d4vclcg.swf
http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2012/097/3/a/bounce_up_and_down_anim_by_griffsnuff-d4vclcg.swf
Ty sciągaro; p
OdpowiedzUsuńhihi
OdpowiedzUsuń