sobota, 7 września 2013

LBA

Cześć. Zostałam  nominowana do LBA. Zostałam nominowana przez  http://kochacnazawsze.blogspot.com/
 bardzo jej dziękuję. I zapraszam na jej bloga:)

''Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego bloggera w ramach uznania za ''Dobrze wykonaną robotę''. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów,więc daje możliwość ich rozpowszechnienia.Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań  otrzymanych od osoby,która Cię nominowała.Następnie Ty nominujesz 11 blogów (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań.Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.''

Pytania:

  1Ulubione zwierzę?
Pies.

2. Jaką gwiazdę chciałbyś/abyś spotkać?
One direction

 3.Ulubiony przedmiot w szkole?
WF

4. Masz najlepszego/najlepszą przyjaciółkę/przyjaciela?
Tak przyjaciółkę.

5.Lubisz czytać moje opowiadanie?:P
Lovciam

 6.Ulubiony kolor?
Fioletowy

 7.Ulubione jedzenie?
Pizza

8. Masz brata/siostrę?
Brata

 9.Ile masz lat?
12 lat

 10Ulubiona pora roku?
Lato

11. Masz jakieś zwierzę?
Psa Dorę i kota Daysi

 Pytania do nominowanych:
1.Czy lubisz zwierzęta?
2.Imię najbardziej ci bliskiej osoby?
3.Czy lubisz język polski.
4. Ile masz wzrostu?
5.Wolisz wieś czy miasto.
6.Co najbardziej lubisz robić?
7.Jaką bajkę najczęściej oglądałeś w dzieciństwie?
8.Ile masz lat?
9.Ulubiony gatunek jedzenia?
10.Czy jesteś typem imprezowicza czy cichej osoby?
11.Czy myłeś dzisiaj zęby?

Blogi, które nominuję:
1.http://youaremyrescue.blogspot.com/2013/08/rozdzia-14.html#comment-form
2. http://newfoundlandseakayaking.blogspot.com/
3.http://kbrucelane.blogspot.com/
4.http://www.awholebunchofings.com/
5.http://thesquidink.blogspot.com/
6.http://mynewfoundlandkayakexperience.blogspot.com/
7.http://stjohnsmom.blogspot.com/
8.http://torbaytoday.blogspot.com/
9.http://ericbartlett-digitalpics.blogspot.com/
10.http://retiringwithlisadeleon.blogspot.com/
11.http://bitstop-nfld.blogspot.com/

3 komentarze: