Cześć. Zostałam nominowana do LBA. Zostałam nominowana przez http://kochacnazawsze.blogspot.com/
bardzo jej dziękuję. I zapraszam na jej bloga:)
''Nominacja
do Liebster Award jest otrzymywana od innego bloggera w ramach uznania
za ''Dobrze wykonaną robotę''. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej
liczbie obserwatorów,więc daje możliwość ich rozpowszechnienia.Po
odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od
osoby,która Cię nominowała.Następnie Ty nominujesz 11 blogów
(informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań.Nie wolno nominować
bloga, który Cię nominował.''
Pytania:
1Ulubione zwierzę?
Pies.
2. Jaką gwiazdę chciałbyś/abyś spotkać?
One direction
3.Ulubiony przedmiot w szkole?
WF
4. Masz najlepszego/najlepszą przyjaciółkę/przyjaciela?
Tak przyjaciółkę.
5.Lubisz czytać moje opowiadanie?:P
Lovciam
6.Ulubiony kolor?
Fioletowy
7.Ulubione jedzenie?
Pizza
8. Masz brata/siostrę?
Brata
9.Ile masz lat?
12 lat
10Ulubiona pora roku?
Lato
11. Masz jakieś zwierzę?
Psa Dorę i kota Daysi
Pytania do nominowanych:
1.Czy lubisz zwierzęta?
2.Imię najbardziej ci bliskiej osoby?
3.Czy lubisz język polski.
4. Ile masz wzrostu?
5.Wolisz wieś czy miasto.
6.Co najbardziej lubisz robić?
7.Jaką bajkę najczęściej oglądałeś w dzieciństwie?
8.Ile masz lat?
9.Ulubiony gatunek jedzenia?
10.Czy jesteś typem imprezowicza czy cichej osoby?
11.Czy myłeś dzisiaj zęby?
Blogi, które nominuję:
1.http://youaremyrescue.blogspot.com/2013/08/rozdzia-14.html#comment-form
2. http://newfoundlandseakayaking.blogspot.com/
3.http://kbrucelane.blogspot.com/
4.http://www.awholebunchofings.com/
5.http://thesquidink.blogspot.com/
6.http://mynewfoundlandkayakexperience.blogspot.com/
7.http://stjohnsmom.blogspot.com/
8.http://torbaytoday.blogspot.com/
9.http://ericbartlett-digitalpics.blogspot.com/
10.http://retiringwithlisadeleon.blogspot.com/
11.http://bitstop-nfld.blogspot.com/
Ja sobie czyta i czytam a tu dalej nie ma. Napisz wreszcie jakiś rozdział
OdpowiedzUsuńSkoro tak tego pragniesz xd
OdpowiedzUsuńDziękuję xD
OdpowiedzUsuń